בניית אפליקציות מאמרים ומידע

הכל מתחיל ברעיון לאפליקציה

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

חולמים על אפליקציה לאנדרואיד משלכם? עומדים לקראת הליכי פיתוח ובנייה של אפליקציה לאנדרואיד לבית העסק או למטרות יזמות כאלו ואחרות? זה הזמן לדעת הכול על פיתוח אפליקציות לאנדרואיד. 

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות (יישומים) לסביבת המובייל הוא אחד מתחומי הפיתוח המשגשגים ביותר במהלך השנים האחרונות, וזאת מאז כניסת הטלפונים החכמים אל תוך חיינו במהלך שנת 2007. בניית אפליקציות היא למעשה הגדרה כוללת למספר שלבי פיתוח ובנייה המיושמים על ידי חברות העוסקות ומתמחות בתחום זה. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות כל אחד משלבי הפיתוח השונים הנלווים למה שמכונה: בניית אפליקציות. 

פיתוח אפליקציה HYBRID או NATIVE - מה עדיף?

פיתוח אפליקציות הינו הליך מקצועי המתאפשר באמצעות שתי שיטות פיתוח עיקריות, שיטת פיתוח המכונה: NATIVE ושיטת פיתוח המכונה: HYBRID. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות כל אחת מהשיטות ומידע נוסף אופן בחירת השיטה העדיפה ביותר עבורכם. 

איך לבחור חברות מומלצות לפיתוח אפליקציות

מעוניינים לפתח אפליקציה לבית העסק? צץ בראשכם רעיון מקורי לאפליקציה ייחודית? מחפשים אחר שירותיה של חברה המתמחה בפיתוח ובניית אפליקציות? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות כל הפרמטרים המקצועיים לבחירת חברות פיתוח אפליקציות. 

פיתוח אפליקציות לאייפון

עומדים לקראת הליכי פיתוח של האפליקציה לאייפון אותה תמיד רציתם? זה הזמן לדעת הכול על פיתוח אפליקציות לאייפון. 

עלות ומחיר לפיתוח אפליקציות

שאלת מיליון הדולר המעסיקה לא מעט יזמים ובעלי רעיונות לאפליקציות היא: מהו המחיר לפיתוח אפליקציה? במידה וגם אתכם מעסיקה שאלה זו-אתם נמצאים במקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות הפרמטרים המקצועיים על פיהם נקבע מחיר הפיתוח לאפליקציה המתרוצצת בשלב זה בראשכם בלבד.

פיתוח אפליקציות- חלון ההזדמנות ליזמים, חברות ועסקים

בעשור הראשון של המאה ה-21 הייתה זו רשת האינטרנט אשר שינתה את הרגלי הצריכה של כולנו בכל הנוגע לצריכת תוכן וצריכת מוצרים ושירותים בכל תחומי החיים. היום, בחציו השני של העשור השני למאה ה-21, הדומיננטיות של רשת האינטרנט עברה מהמחשבים הביתיים למסכים הדקים של מכשירי הסמארטפון המוחזקים על ידי כל אחד ואחת מאיתנו. כבר הכיום, כמחצית (50%) מתנועת הגולשים ברשת האינטרנט מתבצעת באמצעות מכשירי הטלפון החכם, ועל פי הערכת מומחים מספר זה רק ילך ויגדל במהלך השנים הקרובות.

פיתוח אפליקציית היכרויות

אפליקציות דייטינג (היכרויות) הן אפליקציות המיועדות למטרות חיבור אנושי בין משתמשי האפליקציה, כאשר מטרת ההיכרות משתנה בהתאם לאופי האפליקציה: אפליקציית היכרויות למטרות נישואין/קשר זוגי/סטוצים/טיול משותף/הורות משותפת וכדומה. 

פיתוח אפליקציות מבוססות מצלמות אבטחה

רוצים לפתח אפליקציה המבוססת על שידורי מצלמות האבטחה? זה הזמן לדעת הכול על פיתוח אפליקציות מבוססות מצלמות אבטחה המאפשרות לציבור משתמשי האפליקציה לעקוב אחר הנעשה בביתכם או בבית העסק מכל מקום ובכל רגע נתון. 

פיתוח אפליקציות לפייסבוק

פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה והחשובה ביותר בעולם, מאפשרת לכל אחד ואחת ממיליארד חבריה ברחבי העולם להעצים את  חוויית הגלישה והשימוש בה באמצעות יישומי אינטרנט אשר זכו לכינוי: אפליקציות פייסבוק. אפליקציות אלו מבוססות על כל היתרונות הנלווים לשימוש ברשת החברתית כגון: פילוח קהלי יעד בהתאם להגדרות גיל ותחומי עניין, וכפועל יוצא מכך, הן מהוות אמצעי שיווק אופטימאלי לבעלי עסקים המעוניינים להרחיב את חשיפתם לקהל יעד ממוקד ומפולח.