פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

צץ בראשכם רעיון מבריק לאפליקציה? רוצים לפתח אפליקציה לבית העסק או לכל מטרה אחרת? אצלנו ב-IDEAPP, חברה המתמחה בליווי הליכי פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, תוכלו להבטיח לעצמכם אפליקציה הניצבת בחזית הטכנולוגיה וליהנות מגוון רחב של שירותים בדרך לקידום ושיווק האפליקציה.

הרעיון שלכם. היכולות המקצועית שלנו!

אנחנו בחברת IDEAPP עוסקים ומתמחים בפיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, ומעמידים לרשות כל יזם, בית עסק, חברה או ארגון, את כל הכלים המקצועיים הנדרשים לצרכי פיתוח האפליקציה משלב הרעיון והמחקר, דרכי שלבי הפיתוח והעיצוב ועד לשלבי השיווק וקידום האפליקציה. את כל אחד מהשלבים המקצועיים במסגרת פיתוח אפליקציות בחברתנו, מלווים אנשי מקצוע מנוסים ומוכשרים המציבים את הרעיון האישי שלכם בראש חזית הטכנולוגיה. האפליקציות אותן אנו מפתחים מותאמים גם לסביבת ה-IOS של מכשירי האייפון וגם לסביבת האנדרואיד.

ידע. ניסיון. יצירתיות

אנחנו בחברת IDEAPP חיים ונושמים את תחום טכנולוגיות האינטרנט והמובייל מאז שנת 2000, ולאורך כל שנות פעילותינו אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי המבוסס על הידע והניסיון אותו צברנו לאורך השנים. פיתוח אפליקציות מכל סוג ולכל מטרה בחברתנו, הינו הליך המיושם על ידי צוותי פיתוח יצירתיים המורכבים מאנשי פיתוח ומתכנתים, מעצבי UI/UX מוכשרים ואנשי שיווק דיגיטלי המתמחים בליווי הליכי פיתוח עסקי ומדיה שיווקית. הידע, הניסיון והיצירתיות אותם אנו מעניקים לכל אחד ואחת מלקוחותינו לאורך כל שלבי הפיתוח, מבטיחים גם לכם את המוצר המוגמר המוביל ביותר בתחומו, גם בהיבט הטכנולוגי וגם בהיבט השיווקי.

IDEAPP- פיתוח אפלקיציות לאייפון ולאנדרואיד בהתאמה אישית!

אנחנו בחברת IDEAPP מקפידים לבצע הליכי אפיון, תכנון ומחקר כחלק מקדים לכל הליכי הפיתוח המיושמים בחברתנו. הליכים אלו נועדו להתוות אסטרטגיה שיווקית מנצחת שתאפשר לכם בסופו של הליך לחשוף את האפליקציה אותה אנו מפתחים עבורכם בפני קהל המטרה בדרך המהירה והיעילה ביותר. לאורך השנים, ליווינו מאות יזמים וחברות בדרך להצלחה טכנולוגית, וכל זאת באמצעות חשיבה יצירתית לאורך כל שלבי הפיתוח. אם גם אתם עומדים לקראת תהליכי פיתוח אפליקציות בזמן הקרוב, זה הזמן להיחשף להיצע השירותים והיכולות המקצועיות שלנו.

IDEAPP- כי הרעיונות המבריקים שלכם ראויים למעטפת מקצועית מובילה בתחומה!

חברות פיתוח אפליקציות
באיידי-אפ מקפידים על תהליך עבודה נכון
מה שיאפשר לאפליקציה להצליח בגדול.

כל תהליך הפיתוח שקוף ומוצג בשיתוף עם הלקוח, על מנת למקסם את התוצאות ולמזער עלויות עתידיות מיותרות


המומחיות שלנו

פיתוח מערכות צד שרת וצד לקוח

 

פיתוח משחקים למובייל

 

פיתוח אפליקציות WEB והתאמת אתרים למובייל

 

פיתוח אפליקציות

 

עיצוב אפליקציות UI/GUI/UX

 

שיווק ופרסום אפליקציות

 

מה עוד...

שירות לקוחות אדיב ומסור נלווה אותך לאורך כל הדרך.

גיוס הון לחברות הזנק (סטרט-אפ), חברות היי-טק בוגרות ומפעלים מסורתיים, תוך כדי ליווי צמוד ואישי לכל אורך תהליך גיוס ההון.

אנו נדאג להתאים את את הפרוייקט לתקציב האישי שלך.

כל הלקוחות שעובדים איתנו זוכים ל-36 חודשי אחריות ויחס אישי.

צוות הפיתוח

אבשי צבי CEO יזם עצמאי מייסד ומנכ"ל החברה, מייעץ ומוביל פרוייקטים בתחום האינטרנט משנת 2000

Facebook Linkedin

צוות המתכנתים שלנו הוא צוות בעל נסיון רב שנים
בזכות הידע והנסיון שלנו,מפתחי האפליקציות שלנו יובילו אותך להצלחה

מעל 15 מפתחי אפליקציות עובדים איתנו ורובם עבדו ועובדים עם החברות הגדולות ביותר. כגון: